Skrivbordsstol Karl Erik Ekselius

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, skrivbordsstol JOC möbler, Vetlanda, 1960-70-tal, skinn

Slitage, ett karmskydd utbytt

317947

2015-06-25