Figurin i soapstone

Figurin i soapstone
Figurin i soapstone
Figurin i soapstone
Figurin i soapstone
Figurin i soapstone
Figurin i soapstone

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, soapstone, asiatisk, 1900-talets början, höjd 13 cm

fotnagg

317949

2015-06-25