Tor Wolfenstein fåtöljer 1 par

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOR WOLFENSTEIN, fåtöljer, 1 par, tillskrivna, Ditzingers Stockholm 1930-40-tal, stoppad sits och rygg, ben i trä, höjd ca 95 cm

Smärre slitage

317957

2015-06-25