Svenskt tenn fat

Svenskt tenn fat
Svenskt tenn fat
Svenskt tenn fat
Svenskt tenn fat
Svenskt tenn fat
Svenskt tenn fat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, fat, 3 st, tändstickshållare, pokal, tenn, 1920-tal, fatets diameter 18 cm

Delvis med inskription, skador

317959

2015-06-25