SPegel fat dosor tenn

SPegel fat dosor tenn
SPegel fat dosor tenn
SPegel fat dosor tenn
SPegel fat dosor tenn
SPegel fat dosor tenn
SPegel fat dosor tenn
SPegel fat dosor tenn
SPegel fat dosor tenn

Klubbat för:

550 SEK

1 800 SEK

SPEGEL, 2 FAT, 2 DOSOR med lock, tenn 1920/30-tal, bl a Ollers, Just Andersen, spegelns diameter 15 cm

Slitage

317962

2015-06-25