Väggobjekt Claës Giertta

Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta
Väggobjekt Claës Giertta

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLAËS GIERTTA, väggrelief, patinerad koppar, delvis bemålat, signerad och daterad Claës E. Giertta -72, ca 130x95 cm

317968

2015-06-25