Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, bronserad och förgylld, dekor med blommor och vinrankor, höjd ca 142, bredd 90 cm

Skador

317982

2015-06-25