Salladier samt karott i nysilver

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

SALLADIER, stämplad AG Dufva Stockholm, i form av veckat salladsblad, invändigt förgylld, KAROTT med lock, BRICKA med gallerkant, avlång, nysilver, höjd 10-14 cm

Med buckla

317987

2015-06-25