Klubbat för:
600 SEK
1 200 SEK
SALLADIER, stämplad AG Dufva Stockholm, i form av veckat salladsblad, invändigt förgylld, KAROTT med lock, BRICKA med gallerkant, avlång, nysilver, höjd 10-14 cm
Med buckla
317987
2015-06-25