Silveretuier

Silveretuier
Silveretuier
Silveretuier
Silveretuier
Silveretuier
Silveretuier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETUIER, 3 st, silver, invändigt förgyllda, vikt ca 270 g

Med monogram samt gravyr, slitage

318000

2015-06-25