Bengt Lindström, Kungen
Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Kungen", olja på duk, 65 x 54 cm, certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike kommer att medfölja.
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0324
318013
2015-06-25