Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Tänkaren,
olja på duk, 55 x 46 cm.
Certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike kommer att medfölja.
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0293

318015

2015-07-25