herman Talvik oljemålning

herman Talvik oljemålning
herman Talvik oljemålning
herman Talvik oljemålning
herman Talvik oljemålning
herman Talvik oljemålning
herman Talvik oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Träd i lund, signerad Talvik, olja på duk, ca 65x54 cm

318018

2015-06-25