Per Fischer oljemålning

Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER FISCHER (1877-1974): Interiör, signerad och daterad Per Fischer 07, olja på duk, 68x100 cm

Duklagningar

318022

2015-06-25