Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER FISCHER (1877-1974): Interiör, signerad och daterad Per Fischer 07, olja på duk, 68x100 cm
Duklagningar
318022
2015-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här