Bengt Lindström

Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Jätten på berget,
olja på duk, 65 x 54 cm.
Certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike kommer att medfölja.
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0295

318023

2015-08-03