Skulptur 1900-talets första hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, lergods, bronserat, höjd ca 23 cm

Sockel med lagning

318048

2015-06-25