Speldosa

Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPELDOSA, 1800-tal, med rulle klockspel, lock med intarsia, invändigt glaslock, 8 melodier, beslag i mässing, höjd 26, 53x29 cm

Slitage

318050

2015-06-25