Axel Haartman

Axel Haartman
Axel Haartman
Axel Haartman
Axel Haartman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL HAARTMAN (Finland, 1877-1967): Stilleben, signerad och daterad A Haartman Kimito Rönnudd 1951, olja på pannå, 61x63,5 cm

318058

2015-06-25