Spelautomat

Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPELAUTOMAT, 1900-talets början, fodral i trä, mässings detaljer, höjd 66, 17,5x48 cm

Slitage

318059

2015-06-25