VJETESLAV KLIUCHNIKOV Liljekonvalj

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Liljekonvalj", signerad Kliuchnikov 2010, olja på duk, 36x34 cm

318078

2015-06-26