Erik Höglund

Erik Höglund
Erik Höglund

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998): "Svartväxling i Riga", signerad och numrerad Erik Höglund 94/250, litografi/collage med sedlar, bildmått 48x68 cm

Med dedikation

318094

2015-06-26