Stolar senempirestil
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 2+2 st., senempire, bonad björk, ryggbrickor med skulpterad dekor, delvis med mässingsdetaljer och svarvade ben, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, smärre skador, fläckar, en stol något ostadig, renoverade
318097
2015-06-26