ABBA Super Trouper

ABBA Super Trouper
ABBA Super Trouper
ABBA Super Trouper
ABBA Super Trouper
ABBA Super Trouper
ABBA Super Trouper

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ABBA, LP, Super Trouper, Polar Music 1980, signerad med 4 autografer

Ej testad, fodralet med smärre slitage

318122

2015-09-05