Guido Reni hans art

Guido Reni hans art
Guido Reni hans art
Guido Reni hans art
Guido Reni hans art

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUIDO RENI, hans art, 1800-tal, Madonna, olja på duk, ca 52x43 cm

Retuscher, duklagning, krackerleringar

318127

2015-06-26