Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): "Clementiner", signerad och daterad Lars Tärning -01, olja på pannå, 19x52,5 cm

318139

2015-06-29