Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1950/60-tal, teak, med 4 lådor och fothylsor i mässing, etikettmärkt SMF, höjd ca 85, 82x41 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Smärre skador, fanérbortfall
318173
2015-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner