Teakbyrå

Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1950/60-tal, teak, med 4 lådor och fothylsor i mässing, etikettmärkt SMF, höjd ca 85, 82x41 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Smärre skador, fanérbortfall

318173

2015-06-27