Taklampa venetiansk stil

Taklampa venetiansk stil
Taklampa venetiansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil, dekor av förgyllda glasblommor, höjd ca 30, diameter ca 43 cm

Smärre skador

318191

2015-06-27