Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 4 st., senempire, fanérade i valnöt, skulpterade ryggbrickor, stoppade sitsar med blommig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Lagningar, skador, klädsel med slitage

318196

2015-06-27