Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 4 st., senempire, fanérade i valnöt, skulpterade ryggbrickor, stoppade sitsar med blommig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Lagningar, skador, klädsel med slitage
318196
2015-06-27