Seiko Sea Lion armbandsur

Seiko Sea Lion armbandsur
Seiko Sea Lion armbandsur
Seiko Sea Lion armbandsur
Seiko Sea Lion armbandsur
Seiko Sea Lion armbandsur
Seiko Sea Lion armbandsur
Seiko Sea Lion armbandsur
Seiko Sea Lion armbandsur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SEIKO, gulddoublé, herrarmbandsur, Sea Lion M88, 1960/70-tal, automatiskt urverk, datum, länk i gulddoublé, diameter ca 35 mm

Smärre slitage

318200

2015-06-27