Pall Kina

Pall Kina
Pall Kina
Pall Kina
Pall Kina
Pall Kina
Pall Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, Kina, 1900-tal, med stenskiva, skuren genombruten dekor i form av blommor, höjd 48, diameter ca 45 cm

Skiva med sprickor och nagg

318201

2015-06-27