Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, Gustav Becker, Tyskland, fodral i valnöt, skuren och svarvad dekor, nyckel pendel och lod finns, höjd cm 120 cm
Slitage, saknar list
318205
2015-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här