Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, Gustav Becker, Tyskland, fodral i valnöt, skuren och svarvad dekor, nyckel pendel och lod finns, höjd cm 120 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, saknar list
318205
2015-06-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner