Väggpendyl sk lodregulator

Väggpendyl sk lodregulator
Väggpendyl sk lodregulator
Väggpendyl sk lodregulator
Väggpendyl sk lodregulator
Väggpendyl sk lodregulator
Väggpendyl sk lodregulator

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, Gustav Becker, Tyskland, fodral i valnöt, skuren och svarvad dekor, nyckel pendel och lod finns, höjd cm 120 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, saknar list

318205

2015-06-28