David Hicks oljemålning

David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID HICKS (18/1900-tal): Insjölandskap, signerad D Hicks, olj apå duk, ca 36 x 25 cm

Dukhål

318217

2015-06-27