Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets mitt, fanérad i olika träslag med intarsia, lejontassar, beslag i gulmetall, höjd 107, 95x53 cm
Ytskador
318218
2015-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här