Rullklaffsekretär 1900-tal

Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal
Rullklaffsekretär 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets mitt, fanérad i olika träslag med intarsia, lejontassar, beslag i gulmetall, höjd 107, 95x53 cm

Ytskador

318218

2015-06-27