Horst Janssen
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995) (2) "Wer sagt es denn?" samt Fågel, monogramsignerade och daterad -84, 57 samt 46/100, etsningar, bladmått 20x15,5 resp 29x27 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl
318232
2015-06-27