Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Yoyan", färgserigrafi, 1970, signerad, numrerad och daterad Baertling 54/100, 1970-72, 80,5 x 41 cm

318237

2015-06-28