Lyktor smide
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LYKTOR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålad plåt och smide, gultonat glas, för montering, höjd 109 cm
Kuntoraportti
Slitage, färgbortfall
318251
Päivämäärä:
2015-06-28