Lyktor smide

Lyktor smide
Lyktor smide
Lyktor smide
Lyktor smide
Lyktor smide
Lyktor smide
Lyktor smide
Lyktor smide

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LYKTOR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålad plåt och smide, gultonat glas, för montering, höjd 109 cm

Kuntoraportti

Slitage, färgbortfall

318251

Päivämäärä:

2015-06-28