Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Motiv från Båstad, signerad och daterad Oscar Bergman. Båstad. 1948, akvarell, ca 38x35 cm

318252

2015-06-28