Bengt Lindström gouache
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM, figurkomposition, signerad Lindström, akryl på papper uppfodrad på pannå, ca 65,5 x 49 cm
Proveniens: Galleri Ferm Göteborg
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Krackelyrer, märken
318263
2015-06-28