Bengt Lindström gouache

Bengt Lindström gouache
Bengt Lindström gouache
Bengt Lindström gouache
Bengt Lindström gouache
Bengt Lindström gouache
Bengt Lindström gouache

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM, figurkomposition, signerad Lindström, akryl på papper uppfodrad på pannå, ca 65,5 x 49 cm
Proveniens: Galleri Ferm Göteborg

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Krackelyrer, märken

318263

2015-06-28