K M Gold oilpainting
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
K M GOLD (1900-tal), Chassidisk rabbi, signerad K M Gold, olja på pannå, 28 x 24 cm
Hasidic rabbi, signed K M Gold, oil on panel, 28 x 24 cm
Föremålet ingår i tema Judaica
Smärre färgbortfall, ytfläck
318280
2015-06-28