K M Gold oilpainting

K M Gold oilpainting
K M Gold oilpainting
K M Gold oilpainting
K M Gold oilpainting

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

K M GOLD (1900-tal), Chassidisk rabbi, signerad K M Gold, olja på pannå, 28 x 24 cm

Hasidic rabbi, signed K M Gold, oil on panel, 28 x 24 cm
Föremålet ingår i tema Judaica

Smärre färgbortfall, ytfläck

318280

2015-06-28