Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
MALCOLM MORLEY (född 1931), leoparder i träd, färgakvatint, signerad, numrerad 36/69, ca 90 x 61 cm
Lätt gulnad efter passepartout, sprucket glas på ram, ej examinerad ur ram
318296
2015-08-08