Malcolm Morley färgakvatint

Malcolm Morley färgakvatint
Malcolm Morley färgakvatint

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

MALCOLM MORLEY (född 1931), leoparder i träd, färgakvatint, signerad, numrerad 36/69, ca 90 x 61 cm

Lätt gulnad efter passepartout, sprucket glas på ram, ej examinerad ur ram

318296

2015-08-08