Hans Walter Sundberg oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

2 000 SEK

HANS WALTER SUNDBERG (född 1922): "Abstrakt komposition", signerad HWS, olja på duk, 121x80 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

318305

2015-08-22