Klubbat för:
6 800 SEK
2 000 SEK
HANS WALTER SUNDBERG (född 1922): "Abstrakt komposition", signerad HWS, olja på duk, 121x80 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
318305
2015-08-22