Barbro Anderson oljemålning
Closed
2015-06-28
318332
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BARBRO ANDERSSON (född 1948):"Vit Calla" signerad och daterad a tergo 2001, olja på pannå 60x45 cm