Zenith fickur i 18 k

Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k
Zenith fickur i 18 k

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZENITH, 18 k guld, herrfickur, 1900-talets första hälft, savonett, innerboett i 18 k, patentruckning, ankargång, breguetspiral, blånerade visare, verk nr: 2770937, boett nr: 300121, diameter 51,5 mm, vikt ca 100 g, klockkedja i gulddouble med följer

Boett med smärre slitage, gravyr samt monogram

318339

2015-06-28