Bord med klaffar

Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD med klaffar, empirestil, 1900-tal, låda i sargen, 77, 148x57 cm

Skador slitage

318351

2015-06-28