Owe Gustafson Nils G Stenqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAVLOR, 2 st, OWE GUSTAFSON (född 1940): Komposition, signerad och daterad 1990, blandteknik, 24x32 cm samt NILS G STENQVIST (1934-2005): Komposition, signerad och daterad Nils G Stenqvist 1973, akvarellerad etsning, 19x19 cm

318354

2015-06-28