Marina motiv oljemålning

Marina motiv oljemålning
Marina motiv oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Marina motiv, olja på papp, ca 16,5 x 31,5 cm

Ytskador

318357

2015-06-28