Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), Timmermän, osignerad, olja på duk, 54x44 cm, etikett på spännramen Constant Troyon

318375

2015-06-29