Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, SALTSKEDAR, 1 par, SÅSSNIPA, 17/1800-tal, sterlingsilver, oidentifierade stämplar, längd ca 11-15 cm, total vikt ca 239 g
Såssnipa med buckla och bristningar
318376
2015-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här