Silverföremål England 17/1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, SALTSKEDAR, 1 par, SÅSSNIPA, 17/1800-tal, sterlingsilver, oidentifierade stämplar, längd ca 11-15 cm, total vikt ca 239 g

Såssnipa med buckla och bristningar

318376

2015-06-29