Axel Jungstedt

Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL JUNGSTEDT (1859-1933): Herrporträtt, signerad och daterad Axel Jungstedt 15 aug 1915, olja på duk, 52x33 cm, med dedikation Till Tilly och Nils

318381

2015-06-29